Адміністрація

Виборна Наталія Іванівна

Директор

Відмінник освіти України

Керівник - гуртка методист

Творче об'єднання "Едельвейс"

Редько-Онучак Марина Вікторівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи,

керівник гуртка

сучасного прикладного рукоділля "Калейдоскоп"

Бухгалтерія

Вишлінська 

Олена Володимирівна

Головний бухгалтер

Петренко

Ірина Миколаївна

Бухгалтер

Бускевич 

Вікторія Олександрівна

Економіст

ІНФОРМАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ВІДДІЛ

Семончук Леся Ігорівна 

Методист ІІ категорії

художньо-естетичного напряму,

керівник гуртка

"Творча майстерня"


Чебаненко Сергій Володимирович

Методист 

науково-технічного напряму,

керівник гуртка "Ракетомоделювання та космічних технологій "Школа космонавтів"

Організаційно - масовий відділ

Кощавка Анастасія Сергіївна

Культорганізатор,

керівник гуртка оригамі "Origami Time"

КЕРІВНИКИ ГУРТКІВ

Науково-технічний напрям

Наконечний 

Володимир Григорович

Майстер спорту

Відмінник освіти України

"Авіамоделювання"

"Технічне моделювання"

"Винахідники і раціоналізатори"

Жмак 

Сергій Іванович

"Чарівний сверлик",

Початкове технічне моделювання


Ільчук 

Юлія Миколаївна

Керівник гуртка - методист

Народний художній колектив "Конструювання м'якої іграшки"

Ткаченко

Ганна Петрівна

"Конструювання та моделювання одягу"

Лебедєв 

Дмитро Вікторович

Кандидат педагогічних наук

Відмінник освіти України

"Конструювання транспортної техніки",

"Робототехніка"

Синяков

Леонід Олександрович
Шаховий клуб "Королівський гамбіт "

Авілова 

Олена Сергіївна

"Інформаційні технології"

Художньо-естетичний напрям

Ігнатуша

Галина Альбертівна

Відмінник освіти України

Керівник гуртка - методист 

Народний художній колектив "Чарівні візерунки"

Мальцева

Тетяна Миколаївна

Керівник гуртка - методист

Зразковий художній колектив творчої майстерні "Бісер чарівний"

Ільчук 

Юлія Миколаївна

Керівник гуртка - методист

"Дизайн інтер'єру"


Лук'янов

Віталій Юрійович

Театральна майстерня "кАРТопля Free"

Івахова

Неоніла Іванівна

Відмінник освіти України

Народний художній колектив декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва "ОРАНТА"

Давиденко

Наталія Владиславівна

Зразковий художній колектив "Керамічна майстерня: декор"


Лебедєв

Дмитро Вікторович

Кандидат педагогічних наук

Відмінник освіти України

"Образотворче мистецтво"

Коваленко
Марія Олександрівна

Театральна майстерня "кАРТопля Free"

Просяник 

Олена Олександрівна

Зразковий художній колектив творчого об'єднання "Ліпка з солоного тіста"

"Сувенірні фантазії"


Довгаль

Світлана Вікторівна

Зразковий художній колектив "Художня кераміка"


Оліфан - Синякова

Ліліана Петрівна

Dance Sсhool "Freedom of motion"

Соціально - реабілітаційний напрям

Фурман
Тетяна Миколаївна

"Вчимося вчитися"

Сейко
Юрій Миколайович

"Дошкільний футбол"

Виноградна 

Вікторія Олексіївна

"Дитячий фітнес"

Сідорченко 

Олена Василівна

"Ментальна арифметика"