КОЛЕКТИВ ЗАКЛАДУ

АДМІНІСТРАЦІЯ ЗАКЛАДУ

Директор СЮТ-ЦНТТМ:

ВИБОРНА НАТАЛІЯ ІВАНІВНА

E-mail: vybor_1@ukr.net

Заступник директора з навчально-виховної роботи

БАЛДЖИ ЮРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

E-mail: baldgimusik@ukr.net

Заступник директора з виховної роботи

КРАМАРЕНКО ВАЛЕРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

E-mail: kramarenkovalerchyk@ukr.net

Заступник директора з адміністративно-господарчої частини

ФЕЩЕНКО ОКСАНА ВІКТОРІВНА

Головний бухгалтер

ВИШЛІНСЬКА ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА
Тел.: 542-69-50

ІНФОРМАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ВІДДІЛ

Завідуюча інформаційно-методичним відділом, відповідальна за соціально-реабілітаційний напрям:

Редько-Онучак Марина Вікторівна

e-mail: marina_sut@ukr.net

Методист науково-технічного напряму: 

Заяць Яніна Іванівна  

e-mail: zayy@i.ua)

Методист художньо-естетичного напряму:

Семончук Леся Ігорівна

e-mail: lesya040284@ukr. net

Методист науково-технічного напряму

Чебаненко Сергій Володимирович

e-mail: 1962ChSV@gmail.com

Методист, психолог

Балюк Євгенія Анатоліївна

Організатор культурно-масових програм

Алєєв Олег Володимирович

КЕРІВНИКИ ГУРТКІВ

Наконечний Володимир Григорович

Керівник майстерні авіамоделювання, технічного моделювання та винахідників і раціоналізаторів.

Тихонов Валерій Олександрович

Керівник майстерні судномоделювання та майстерні початкового технічного моделювання.

        Ткаченко Ганна          Петрівна

Керівник студії конструювання та моделювання одягу.

Сербин Ліліана Анатоліївна

Керівник студії квілінгу та студії петриківського розспису "Квітковий дивоцвіт".

Просяник Олена Олександрівна

Керівник Зразкового художнього колективу творчого обєднання "Ліпка із солоного тіста"

Полянська Тетяна Михайлівна

Керівник Зразкового художнього колективу Анімаційна дитяча студія "Сто фантазій"


Семончук Леся Ігорівна

Керівник студії сучасної вишивки та вязання "Мальва"

Ільчук Юлія Миколаївна

Керівник Народного художнього колективу "Конструювання мякої іграшки" та Студії дизайну інтерєру


Мальцева Тетяна Миколаївна

Керівник гуртка-методист Зразкового художнього колективу творчого обєднання "Бісер чарівний" та гуртка "Прикладне рукоділля"

Косінова Надія Олексіївна

Керівник студії "Цікаве програмування"

Івахова Неоніла Іванівна

Керівник Народного художнього колективу Декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Оранта»

Фурман Тетяна Миколаївна

Керівник студії підготовки до школи  "Вчимося вчитися"

Редько-Онучак Марина Вікторівна

Керівник студії прикладного рукоділля "Калейдоскоп"

Ігнатуша Галина Альбертівна

Керівник гуртка-методист Народного художнього колективу "Чарівні візерунки"

Чебаненко Сергій Володимирович

Керівник майстерні ракетомоделювання та космічних технологій "Школа космонавтів"

Заяць Яніна Іванівна

Керівник студії "Користувач ПК"

Виборна Наталія Іванівна

Керівник творчого обєднання "ЕДЕЛЬВЕЙС"

Олейнікова Лілія Валеріївна

Керівник майстерні "Перукарська справа"

Давиденко Наталія Владиславівна

Керівник Зразкового художнього колективу "Керамічна майстерня:декор"

Довгаль Світлана Вікторівна

Керівник Зразкового художнього колективу "Художня кераміка"


Сидорко Людмила Миколаївна

Керівник студії "ОРИГАМІ" та образотворчого мистецтва

Свиридович Олександр Юрійович

Керівник студії образотворчого мистецтва

Оліфан-Синякова Ліліана Петрівна

Керівник студії Danse school «Freedom of motion» 

Крамаренко Валерій Олександрович

Керівник студії дитячого фітнесу "СТИМУЛ"

Жмак Сергій Іванович

Керівник майстерні виробів з дерева "Різьблення по дереву"

Усок Сергій Олександрович

Керівник лабораторії робототехніки

Лєбєдєв Дмитро Вікторович

Керівник студії образотворчого мистецтва та майстерні макетування та конструювання транспортної техніки

Демянчук Юрій Владиславович

Керівник студії інформаційних технологій

Коваленко Кузьма Федорович

Керівник шахового клубу "ФАВОРИТ"


Прудкий Олег Миколайович

Керівник web-студії основ сайтобудування "Sunflover"

Коржов Юрій Анатолійович

Керівник логіко-математичної студії "Clever Kids"

Федорченко Петро Іванович

Керівник майстерні виробів з дерева "Юний майстер" на базі СЗШ № 234