МЕРЕЖА ГУРТКІВ

НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ НАПРЯМ

Початково-технічний профіль

Початкове технічне моделювання

Ознайомлення зі світом техніки, технічним моделюванням, конструюванням і дизайном. Моделювання з паперу, картону, природного матеріалу, робота з копіювальним папером, шаблонами, виготовлення простих моделей. Вивчення будови основних видів техніки, технологія виготовлення об'ємних моделей, способи і прийоми роботи з різними інструментами. Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку (5-8 років)

(керівник Жмак С.І.)

Спортивно-технічний профіль

Авіамоделювання

Оволодіння поняттями про технологічні прийоми проектування та виготовлення авіамоделей; розвиток технічного мислення; ознайомлення з технічними видами спорту; освоєння технологій виготовлення різних класів моделей за кресленнями та власними конструкціями та їх експлуатацією; проектування авіамоделей різного функціонального призначення, їх регулювання та запуск. Для дітей від 8 років.
(керівник Наконечний В.Г.)

Шахи

   Для дітей від 8 до 18 років.

(керівник Синяков Л.)

Предметно-технічний профіль

Ракетомоделювання та космічних технологій "Школа космонавтів"

Історія ракетно-космічної галузі у світі та Україні. Формування творчої особистості вихованців засобами виготовлення різних ракето-космічних моделей із паперу, картону, пластиліну, тканини, конструктора Lego тощо. Для дітей від 6 років.

(керівник Чебаненко С.В.)

Винахідники та раціоналізатори

Набуття технічних знань, конструкторських та дослідницьких вмінь і навичок виготовлення діючих механізмів; теорія та практика винахідницьких завдань, проведення дослідницьких та експериментальних робіт. Для дітей від 8 років.

(керівник Наконечний В.Г.) 

Технічне моделювання

Засвоєння технологічних прийомів, умінь та навичок у конструюванні, виготовлені авіа-, авто-, судо- та інших моделей техніки; удосконалення навичок роботи з інструментами, матеріалами, роботи на верстатах; профорієнтація. Участь у міських конкурсах, змаганнях. Для дітей від 7 років. 

(керівник Наконечний В.Г.)

Конструювання транспортної техніки

Ознайомлення з базовою технічною термінологією, поняттями та визначеннями, характерними для транспортної галузі на сучасному, індустріальному рівні її розвитку; оволодіння навичками проектно-технологічної діяльності в умовах сучасного промислового виробництва; формування творчих здібностей у процесі вирішення конструкторських та технічних завдань в результаті здійснення творчо-пошукової, технологічної діяльності. Професійне самовизначення. Для дітей від 10 до 19 років.

(керівник Лебедєв Д.В.)

ЗАНЯТТЯ з 24 вересня! 

Інформаційно-технічний профіль

Робототехніка

 Для вихованців від 9 років.

ЗАНЯТТЯ з 24 вересня!

(керівник Лебедєв Д.В.)

Інформаційні технології

Опанування інформаційними технологіями: теоретичні знання з основ інформатики, практичні навички користування операційною системою ПК, текстовим процесором, графічним і текстовими редакторами;  мережею Інтернет. Від 7 років. 

(керівник Авілова О.С.)

Художньо-технічний профіль

"Чарівний сверлик"

Ознайомлення з художньою обробкою деревини, її особливостями та специфікою роботи, правилами користування різбярським і столярним інструментом. Для дітей від 8 років.

(керівник Жмак С.І.)

Групи набрані  

Народний художній колектив "Конструювання м'якої іграшки"

Конструювання та виготовлення м'яких та інших іграшок, а саме: іграшок-мотанок, подушок, пласких і об'ємних іграшок зі шкарпеток, фетру, хутра та інших матеріалів. Для дітей віком від 6 років.

(керівник Ільчук Ю.М.)

Вт.- чт. на 16:20. Для дітей від 9 років

Орігамі

Формування елементарних техніко-технологічних умінь та навичок роботи з папером, формування вмінь самостійного виготовлення різноманітних моделей і художніх виробів у техніках оригамі. Для дітей 7-10 років.
(керівник Кощавка А.С.)

Конструювання та моделювання одягу

Ознайомлення з поняттями та знаннями проектування та технології виготовлення сучасного і національного одягу; оволодіння навичками створення одягу та аксесуарів; професійне самовизначення. Для дітей від 10 років.

(керівник Ткаченко Г.П.)

Художньо - естетичний напрям

Театральний і хореографічний профілі

Dance School 

"Freedom of Motion"


(керівник Оліфан-Синякова Л.П.)

Театральна майстерня "кАРТопля FREE"

Акторська майстерність, сценічна мова, пластична імпровізація, сценічний рух, та iншi цiкавинки. Програма передбачає швидку адаптацію новачків у театральному колективі. Попередня реєстрація на пробне заняття за телефоном:                 

(067) 522-88-62.  

Для дітей від 8 до 16 років.

(керівники Лук'янов В.Ю. і Коваленко М.О.)

Образотворчий профіль


Групи набрані 

ЗАНЯТТЯ з 24 вересня! 

Студія образотворчого мистецтва

Знайомство з видами образотворчого мистецтва - живописом, графікою, скульптурою, архітектурою, декоративно-ужитковим мистецтвом. Сприяє оволодінню різними зображувальними техніками, різними графічними та живописними матеріалами. Для вихованців від 8 років.

(керівник Лебедєв Д.В.)

Декоративно - ужитковий профіль

Народний художній колектив декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва "ОРАНТА"

Оволодіння техніками малювання олівцем, пензликом, фломастером, фарбою; вміння розташувати предмети, фігури в просторі, композиційно їх об'єднувати. Для дітей віком 5-6; 7-10 років.

(керівник Івахова Н.І.)

Зразковий художній колектив творчого об'єднання "Ліпка з солоного тіста"

Виготовлення різноманітних виробів із солоного тіста, виховання творчої особистості та розвиток її інтересів, нахилів і здібностей. Для дітей від 5 років.

(керівник Просяник О.О.)

рр

"Сувенірні фантазії"

Творчий розвиток дітей засобами виготовлення різноманітних виробів з солоного тіста, фоамірану, пластику, різних видів тканин, хутра тощо; вміння використовувати допоміжні матеріали.  Для дітей від 7 років.

(керівник Просяник О.О.)

Народний художній колектив "Чарівні візерунки"(бісероплетіння)

Історія бісероплетіння, традиційні українські прикраси з бісеру та сучасні тенденції. Набуття знань, умінь, навичок бісерного рукоділля. Розробка схем різноманітних виробів у різних техніках. Для дітей від 7 років. 

(керівник Ігнатуша Г.А.)

Зразковий художній колектив "Керамічна майстерня: декор"

Основи декоративно-ужиткового мистецтва, кераміки (глини); оволодіння техніками моделювання, ліплення та розпису керамічних виробів; розвиток творчої уяви і фантазії. Для дітей від 6 років.

(керівник Давиденко Н.В.)

Групи набрані

"Дизайн інтер'єру"

Прийоми роботи з фольгою, дротом, кольоровим папером, пластиком та сучасними способами декору - String-Art, печворк буз голки, ниткографія, пап'є-маше та іншими. Для дітей від 6 років.

(керівник Ільчук Ю.М.)

Зразковий художній колектив творчої майстерні "Бісер чарівний" (бісероплетіння)

Історія бісероплетіння, традиційні українські прикраси з бісеру та сучасні тенденції. Набуття знань, умінь, навичок бісерного рукоділля. Розробка схем різноманітних виробів у різних техніках. Для дітей від 7 років. 

(керівник Мальцева Т.М.)

Зразковий художній колектив "Художня кераміка"

Основи декоративно-ужиткового мистецтва, кераміки (глини); оволодіння техніками моделювання, ліплення та розпису керамічних виробів; розвиток творчої уяви і фантазії. Для дітей від 6 років. 

(керівник Довгаль С.В.)

Сучасне прикладне рукоділля "Калейдоскоп"

Прийоми роботи з фольгою, дротом, кольоровим папером, пластиком та сучасними способами декору - String-Art, печворк буз голки, ниткографія, пап'є-маше та іншими. Для дітей від 6 років.

(керівник Редько-Онучак  М.В.)

Еколого - натуралістичний напрямТворче об'єднання "Едельвейс"

Формування базових компетентностей особистості засобами біорізноманіття. Базові уявлення про біологічну різноманітність, розуміння значення біорізноманіття для стійкої біосфери, збереження життя на Землі, формування екологічної грамотностіі використання знань у життєвих ситуаціях.

(керівник Виборна Н.І.)

Соціально - реабілітаційний напрям

Набір в групи на такий час 12:00, 13:15, 14:30

"Вчимося вчитися"

     Забезпечує плавне входження дітей в систему навчання, формує фундамент майбутніх знань дитини. Всі заняття об'єднані спільною метою - розвиток гармонійної особистості. Включає такі розділи: «Особистість дитини», «Дитина в соціумі», «Дитина в природному довкіллі», «Дитина в світі мистецтва і культури», «Елементарні математичні уявлення», «Мовленнєве спілкування: діалогічне та монологічне», «Основи грамоти і підготовки до письма», «Розвиток дрібної моторики». Для дітей 5-6 років.

(керівник Фурман Т.М.)

"Дошкільний футбол"

Формування у дітей стійкої мотивації до збереження свого здоров'я, фізичного розвитку та фізичної підготовки через гру у футбол.
Для дітей 5-7 років.

(керівник Сейко Ю.М.)

"Ментальна арифметика"

Програма розвитку розумових здібностей і творчих задатків завдяки арифметичним обчисленням на рахівницях та ментально, тобто в уяві. Це японська методика розвитку інтелектуальних здібностей дитини за допомогою обчислень на спеціальних рахівницях "соробан", інша назва "абакус". Для дітей від 6 років.

(Сідорченко О.В.)

Групи набрані

"Творча майстерня"

Базові знання з образотворчого мистецтва з новітніми техніками малювання та сучасними матеріалами. Розвиток творчих здібностей та потенціалу дитини шляхом виконання творчих завдань: графічна грамота, основи живопису (акварель і гуаш), розташування зображень предметів на аркуші, ліплення (пластилін), декорування виробів, аплікація. Для дітей 5-8 років.

(керівник Семончук Л.І.)

"Дитячий фітнес"

Оздоровлення та укріплення організму дитини, профілактика порушень опорно-рухового апарату (хребтового стовбура, м'язового корсету, профілактика постави). Аеробіка, стрейчинг, пілатес, гімнастичні і силові вправи в сучасно обладнаному фітнес кабінеті.

Для дітей віком 5-8 років

(керівник Виноградна В.О.)