"ART-гарбуз-2019"

Майже цілий місяць тривав відкритий районний конкурс-виставка «ART-гарбуз» в рамках осіннього фестивалю «ART-гарбуз-2019». В конкурсі взяли участь учні та вихованці 23 закладів освіти. 27 листопада підвели підсумки і провели церемонію нагородження переможців відкритого районного конкурсу-виставки. 

Переможцями стали 45 робіт, які нагороджені Грамотами управління освіти. Всього подано 29 робіт в таких номінаціях: кращий малюнок «Гарбуз-Stories» - 3 роботи; кращий сувенір «Gold-осінь» - 26 робіт. Кращі роботи за підсумками районного конкурсу-виставки нагородили грамотами управління освіти: 

   в номінації кращий малюнок: 

І місце - Шкурат Данило, вихованець Народного художнього колективу ДУоМ «Оранта»; 

   в номінації кращий сувенір

Гран-прі - колектив гуртка «Сувенірні фантазії»

І місце - Здебська Валентина, Іщук Ольга, вихованки гуртка «Конструювання та моделювання одягу»; 

І місце - Яринка Жанна, вихованка Народного художнього колективу «Чарівні візерунки»; 

ІІ місце - Жмурко Даніїл, вихованець Зразкового художнього колективу «Керамічна майстерня: декор»; 

ІІ місце - Макаруха Діана, вихованка гуртка «Дизайн інтер'єру»; 

ІІІ місце - Сидоренко Юлія, Зразковий художній колектив «Художня кераміка». 

Всі учасники від СЮТ-ЦНТТМ за результатами конкурсу-виставки за рішенням журі нагороджені грамотами СЮТ-ЦНТТМ.

#МИСТЕЦТВО

24 листопада в Університеті імені Бориса Грінченка відбулось урочисте нагородження переможців та відкриття виставки VI Всеукраїнського відкритого конкурсу образотворчого мистецтва #МИСТЕЦТВО. Всього на конкурс було подано 1 роботу «Шахи» вихованця Зразкового художнього колективу «Керамічна майстерня: декор», керівник Давиденко Н.В. За результатами конкурсу Дипломом Лауреата І ступеня нагороджений Шапіро Арсеній у номінації - гончарство. Дипломом за високий рівень підготовки учасників VI Всеукраїнського відкритого конкурсу образотворчого мистецтва #МИСТЕЦТВО нагороджені Давиденко Наталія Владиславівна і Станція юних техніків - Центр науково-технічної творчості молоді.

"Моя мрія" - "Моє захоплення" 

24.11 у Дитячій школі мистецтв № 6 відбулась церемонія нагородження переможців виставки-конкурсу дитячої творчості «Моя мрія» на тему «Моє захоплення» (організатори Громадська організація «Вільне покоління», БО Благодійний фонд «Дніпровський», Відділ культури Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації). У виставці-конкурсі взяли участь вихованці таких гуртків: сучасне прикладне рукоділля «Калейдоскоп» (кер. Редько-Онучак М.В.), «Сувенірні фантазії» (кер. Просяник О.О.), «Дизайн інтер'єру» і Народного художнього колективу «Конструювання м'якої іграшки» (кер. Ільчук Ю.М.). Всього було подано 13 робіт в двох номінаціях: образотворче мистецтво - 1 робота; декоративно-ужиткове мистецтво - 12 робіт. За результатами конкурсу переможцями у номінації декоративно-ужиткове мистецтво стали: 

у номінації "Унікальне хобі" (7-8 років) 

І місце - Сергієнко Злата, вихованка гуртка "Сувенірні фантазії" з роботою "Такса",

ІІ місце - Бріж Катруся, вихованка Народного художнього колективу "Конструювання м'якої іграшки" з роботою «Країна моєї мрії»,

ІІІ місце - Дяченко Ліля, вихованка гуртка "Сувенірні фантазії" з роботою «Свинка»;

у номінації "Унікальне хобі" (11-16 років)

І місце - Якименко Марія, вихованка гуртка "Дизайн інтер'єру" з роботою «Планета метеликів», 

ІІ місце - Швець Юлія, вихованка гуртка "Сувенірні фантазії" з роботою «Песик-немовля»,

ІІІ місце - Левченко Катерина, вихованка гуртка "Сувенірні фантазії" з роботою «Свинка співачка»;

у номінації «Моє захоплення - мистецтво» (9-10 років)

І місце - Циба Дар'я, вихованка гуртка"Дизайн інтер'єру" з роботою «Зоологія», 

ІІ місце - Сафронова Марина, вихованка гуртка "Сувенірні фантазії" з роботою «Проліски»;

у номінації "Моє захоплення - мистецтво" (11-16 років)

І місце - Ільчук Олександра, вихованка гуртка "Дизайн інтер'єру" з роботою «Історія України»,

ІІІ місце - Стоянова Діана, вихованка гуртка "Сувенірні фантазії" з роботою «Леді»;

 у номінації «Майбутній мандрівник» (9-10 років)

І місце - Мойсєєва Марія, вихованка Народного художнього колективу "Конструювання м'якої іграшки" з роботою «Підводна археологія»,

у номінації «Моя мрія» (11-16 років)

 ІІ місце - Дяченко Юлія, вихованка гуртка "Сувенірні фантазії" з роботою «Мурчик та Тузик». 

               У номінації образотворче мистецтво Онучак Матвій, вихованець гуртка сучасного прикладного рукоділля «Калейдоскоп» за роботу «Красиві краби» у номінації «Унікальне хобі» (7-8 років) отримав Диплом лауреата ІІ ступеня. 

Всі переможці нагороджені Дипломами та цікавими подарунками.

Відзначення з нагоди Дня працівників позашкільної освіти

22 листопада в Дніпровській районній в місті Києві державній адміністрації очільник Петро Онофрійчук вручив грамоти і подяки працівникам позашкільної освіти. 

За високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у розвиток позашкільної освіти Дніпровського району міста Києва та з нагоди Дня працівників позашкільної освіти Грамотами нагороджені: 

заступник директора з навчально-виховної роботи Редько-Онучак Марина Вікторівна, 

керівник гуртка-методист Зразкового художнього колективу творчої майстерні «Бісер чарівний» Мальцева Тетяна Миколаївна, 

керівник Зразкового художнього колективу «Художня кераміка» Довгаль Світлана Вікторівна.

Подякою нагороджений керівник гуртка «Конструювання транспортної техніки» Лебедєв Дмитро Вікторович!  

Наші найщиріші вітання!

Вітаємо з отриманням 

Почесної Грамоти 

Наконечного Володимира Григоровича! 

          Сьогодні, 20 листопада, у Всесвітній день дитини, в Київському академічному драматичному театрі на Подолі відбулось урочисте нагородження працівників позашкільної освіти міста Києва. Нагороди вручали перший заступник директора Департаменту освіти і науки Челомбітько Вікторія Юріївна і директор Українського державного центру позашкільної освіти Шкура Геннадій Анатолійович.
             Колектив СЮТ-ЦНТТМ щиросердечно вітає Наконечного Володимира Григоровича, керівника гуртків «Авіамоделювання», «Винахідники та раціоналізатори» і «Технічне моделювання» з отриманням Почесної Грамоти Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за вагомий особистий вклад у розвиток столичної освіти, досягнення значних успіхів у професійній діяльності!
         Подарунком для Всіх став перегляд п'єси Тетяни Іващенко «Замовляю любов».

"Дюймовочка"

14 листопада колектив вихованців театрально-вокальної студії «ART-SHOW» під керівництвом Макарухи Вероніки Іллівни презентували виставу за мотивами казки Ханса Крістіана Андерсена «Дюймовочка». Всі були в захваті від гри юних акторів.

Вітаємо Всіх вихованців і їх батьків з першим виходом на сцену! 

Інноваційні підходи до занять з початкового технічного моделювання

Всеукраїнський семінар-практикум

13 листопада 2019 року методист Чебаненко С.В. і керівник гуртка ПТМ Тихонов В.О. взяли участь у Всеукраїнському семінарі-практикумі "Інноваційні підходи до занять з початкового технічного моделювання" в Центрі технічної творчості молоді Дарницького району.

Позашкільна освіта: національні та регіональні перспективи

Круглий стіл

    12 листопада 2019 року у Державній службі якості освіти України за підтримки Міністерства асоціації позашкільної освіти (МАПО) та підтримки Міністерства науки і освіти України, Державної служби якості освіти України, Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова відвідали Круглий стіл, мета якого полягала в обговоренні і визначені подальших національних та регіональних перспектив розвитку позашкільної освіти, діяльності закладів позашкільної освіти. У круглому столі взяли участь понад 100 представників з всієї України. 

    Учасники круглого столу на трьох  панельних дискусіях обговорили стан та перспективи розвитку позашкільної освіти, діяльності закладів позашкільної освіти. Головна увага надавалась питанням забезпечення права дітей на позашкільну освіту на національному та регіональному рівнях, внутрішня система забезпечення якості освіти у закладах позашкільної освіти та проєкти нормативно-правових актів у сфері позашкільної освіти.

    В ході зустрічі, обговоривши шляхи вирішення зазначених проблем (недостатність правового захисту прав та інтересів дітей на позашкільну освіту, нормативно-правового, освітнього, кадрового, навчально-методичного, матеріально-технічного і фінансового забезпечення здобуття позашкільної освіти) круглий стіл "Позашкільна освіта: національні та регіональні перспективи" виніс ряд пропозицій рекомендувати внесення змін до законодавчих актів, створення рад і систем, розробки проєктів та інше до представників законодавчої і виконавчої влади, працівників органів управлінь освіти, закладів освіти, наукових установ, засобів масової інформації, громадськості.

Семінар-тренінг авторського проекту Арі Покка

в Технічному ліцеї

09 листопада 2019 року відвідали семінар-тренінг авторського проекту Арі Покка, директора школи, президента Фінської Національної і віце-президента Міжнародної асоціації директорів шкіл, автора книги «Вищий клас. Шкільне управління по-фінськи», в Технічному ліцеї. 

Навчання по-фінськи - це повага до кожної дитини, її особистого простору, своя індивідуальна програма навчання.  Право вибору.

Зустріч пройшла в теплій дружній атмосфері, на позитивних нотках, з гумором. Дякуємо організаторам заходу за новий досвід.

Свято у місті Фантазерську!

9 листопада вихованці СЮТ-ЦНТТМ взяли участь у міському конкурсі з технічного конструювання «У місті Фантазерську» в Київському Палаці дітей та юнацтва. 
Не випадково темою конкурсу було оголошено - «Свято у місті Фантазерську». 

В цьому році Палацу виповнюється 85 років!
Найщиріші вітання Всім працівникам Палацу з ювілеєм!

За результатами змагань переможцями стали:
у змаганнях із складання з конструктора ЛЕГО (за темою «Моя святкова кімната») - ІІ місце - Горєлов Лев, вихованець гуртка «Винахідники та раціоналізатори», керівник Наконечний В.Г.;
у змаганнях з конструювання моделі з наборів технічного конструктора (за темою «Парк розваг») в особистій першості - ІІІ місце - Вітрук Святослав, вихованець гуртка «Винахідники та раціоналізатори» Наконечний В.Г.;
у змаганні з виготовлення святкової листівки (за конкурсною тематикою «Вітаю тебе Палаце!») - ІІІ місце - Онучак Матвій, вихованець гуртка сучасного прикладного рукоділля «Калейдоскоп», керівник Редько-Онучак М.В.;
у змаганнях із складання з конструктора ЛЕГО (за темою «Моя святкова кімната») - ІІІ місце - Штаруоліс Максим, вихованець гуртка «Авіамоделювання», керівник Наконечний В.Г.

Вітаємо юних переможців!

Конкурс дитячої художньої творчості "Пам'ять майбутнього" 

7 листопада відбулась презентація робіт та оголошення переможців Конкурсу дитячої художньої творчості «Пам'ять майбутнього» у Національному музеї Голодомору-геноциду 
до 86-ої річниці Голодомору 1932-33 рр. в Україні.
Від СЮТ-ЦНТТМ було подано три роботи.
Дипломами за участь у конкурсі нагороджені Ільчук Олександра, вихованка гуртка «Дизайн інтер'єру» (керівник Ільчук Ю.М.) і Шапіро Арсеній, вихованець Зразкового художнього колективу «Керамічна майстерня: декор» (керівник Давиденко Н.В.)

"Де бавляться мишенята"

участь у ІХ міському фестивалі авторської ляльки 

в рамках Арт-фестивалю «Веремія» в КПДЮ

2 листопада 2019 року вихованці СЮТ-ЦНТТМ взяли участь у ІХ міському фестивалі авторської ляльки на тему «Де бавляться мишенята» в рамках Арт-фестивалю «Веремія» в КПДЮ. 

На першому етапі проведення фестивалю вихованці представили авторську композицію декоративно-прикладного напрямку на тему: «Де бавляться мишенята». 

На ІІ етапі створили колективну композицію на цю ж тему. 

Подяками за участь нагороджені Бартош Поліна, Мойсєєва Марія, Макаруха Діана, Ільчук Олександра, вихованки Народного художнього колективу «Конструювання м'якої іграшки» (керівник Ільчук Ю.М.) і Левченко Катерина, Іщук Ольга, Носок Анастасія, Прядкіна Аліна, вихованки гуртка «Конструювання та моделювання одягу» (керівник Ткаченко Г.П.).

Підсумки конкурсу "Мій домашній улюбленець" в Будинку природи

29 жовтня в приміщенні КП «Київський міський Будинок природи» відбулась церемонія нагородження переможців конкурсу «Мій домашній улюбленець». Конкурс проводиться щорічно впродовж 14 років у рамках природоохоронної акції до відзначення Міжнародного дня захисту тварин. Мета конкурсу: виховання у підростаючого покоління любові та бережливого ставлення до тварин. У конкурсі взяли участь учні та колективи загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів з 10 районів м. Києва.

Всього подано 177 робіт, у тому числі: 99 малюнків, 2 плаката-фотозвіта, 21 аплікація, 54 іграшок, 1 презентація. Від СЮТ-ЦНТТМ було подано 18 робіт в трьох номінаціях: малюнок, іграшка, аплікація. Після розгляду всіх робіт у відповідності до Положення про конкурс «Мій домашній улюбленець» призерами конкурсу стали:

Краща іграшка (індивідуальна робота, вікова категорія 7-10 років):

І місце - Тараришкіна Аліса - вихованка Народного художнього колективу «Конструювання м'якої іграшки».

Краща іграшка (індивідуальна робота, вікова категорія 11-13 років):

ІІІ місце - Іщук Ольга - вихованка гуртка «Конструювання та моделювання одягу».

Краща аплікація (індивідуальна робота, вікова категорія 7-10 років):

ІІ місце - Залізняк Катерина - вихованка Народного художнього колективу «Чарівні візерунки».

Краща аплікація (індивідуальна робота, вікова категорія 10-13 років):

І місце - Стоянова Діана - вихованка гуртка «Сувенірні фантазії».

ІІ місце - Ільчук Олександра - вихованка гуртка «Дизайн інтер'єру».

Диплом за участь у конкурсі отримали:

Слободянюк Юлія - вихованка Зразкового художнього колективу творчої майстерні «Бісер чарівний».

Урочиста церемонія нагородження

24 жовтня у виставковій залі СЮТ-ЦНТТМ відбулась урочиста церемонія нагородження учасників та переможців таких конкурсів:

Конкурсу творчості "Мій домашній улюбленець"

Екологічного конкурсу-виставки малюнків та поробок "Світ моря"

Конкурсу декоративно-прикладного і образотворчого мистецтва "Я вірю в Україну і свій народ!"

Підсумки конкурсів і імена переможців в розділі Конкурси, змагання, акції.

Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографії "FUNNY  FEST"

Вітаємо середню групу Dance School "Freedom of motion" з перемогою у фестивалі-конкурсі "FUNNY  FEST"! 

12 жовтня 2019 року

В номінації Street dance  за танець «Revolt» колектив нагороджено Дипломом за І місце, медалями, Кубком. 

Подякою за високу професійну майстерність та вагомий внесок у розвиток нового танцювального покоління нагороджено керівника колективу - Оліфан-Синякову Ліліану Петрівну.

Районні змагання серед вчителів предмету 

"Захист Вітчизни"

Сьогодні, 9 жовтня, на СЮТ-ЦНТТМ відбулись вже вдруге змагання серед вчителів предмету «Захист Вітчизни» з нагоди Дня Захисника України. На змагання завітали військовий комісар Дніпровського району м. Києва полковник Майборода О.Л., заступник військового комісара підполковник Дубінчук С.М. і представник Генерального штабу Збройних Сил України полковник Логінов В.Л. У змаганнях взяли участь 15 вчителів у таких видах змагань: «Одиночна стройова підготовка», «Автомат АКМ», «Спорядження магазину АКМ» і «Стрільба з пневматичної гвинтівки».
Переможцями стали:

«Одиночна стройова підготовка»:
І місце - Гайдамака В.І., НВК № 183 «Фортуна»;
ІІ місце - Шимченко В.В., СЗШ № 66;
ІІІ місце - Кіяєв О.Є., Гімназія № 136.

«Автомат АКМ»:
І місце - Мануха А.І., Технічний ліцей;
ІІ місце - Шимченко В.В., СЗШ № 66;
ІІІ місце - Омаров Ш.Н., СШ № 246.

«Спорядження магазину АКМ»:
І місце - Мануха А.І., Технічний ліцей;
ІІ місце - Шимченко В.В., СЗШ № 66;
ІІІ місце - Ігнатенко С.Г., Ліцей № 208;

«Стрільба з пневматичної гвинтівки»:
І місце - Ігнатенко С.Г., Ліцей № 208;
ІІ місце - Шимченко В.В., СЗШ № 66;
ІІІ місце - Мануха А.І., Технічний ліцей.

За результатами змагань переможцями стали:
І місце - Шимченко В.В., СЗШ № 66;
ІІ місце - Мануха А.І., Технічний ліцей;
ІІІ місце - Ігнатенко С.Г., Ліцей № 208.
Вітаємо Всіх учасників та переможців змагань з Днем захисника України!
Пишаємось нашими захисниками!

Шановні колеги!

Щиросердечно вітаємо Всіх працівників СЮТ-ЦНТТМ з нагоди Дня працівників освіти! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за Вашу працю, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм, життєву мудрість, знання, добро, чуйність і сердечне тепло, які ви щедро віддаєте дітям. Бажаємо Вам міцного здоров'я, невичерпної енергії й оптимізму, натхнення і здійснення всіх мрій та задумів. Нехай Ваша щоденна самовіддана праця примножить добро у світі, буде легкою і радісною від щирої любові до вихованців і колег, повниться світлою вірою у свої сили, знання і високе призначення на Землі - бути Педагогом!

Нагородження  з нагоди Дня працівників освіти

4 жовтня в Дніпровській районній в місті Києві Державній адміністрації  відбулось нагородження працівників освіти. 

Подякою голови Державної адміністрації за високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у розвиток освіти Дніпровського району міста Києва та з нагоди Дня працівників освіти нагороджена  

Ільчук Юлія Миколаївна, 

керівник гуртка - методист Народного художнього колективу "Конструювання м'якої іграшки" і "Дизайн інтер'єру".

ЖИВИ  FEST  2019

21 вересня, до Міжнародного дня миру, на Контрактовій площі, з метою об'єднати українців навколо цінності, унікальності та Божественного задуму людського життя, сприяння духу життя, і тому, що захищає його в усіх сферах суспільства, нагадати про відповідальність перед Творцем та прийдешнім поколінням, відбувся Всеукраїнський благодійний соціально-мистецький фестиваль "ЖИВИ FEST 2019" за підтримки Міністерства культури України та КМДА.

Виступ нашого колективу Dance School "Freedom of motion" під керівництвом Оліфан-Синякової Ліліани Петрівни на фестивалі.


День відкритих дверей 2019

11 вересня, велика родина СЮТ-ЦНТТМ гостинно відчинила свої двері для всіх дітей і батьків району на великому святі Дні Відкритих дверей. Були організовані веселі ігри та розваги, цікаві фотозони. Діти і батьки ознайомилися з роботою гуртків, взяли участь у творчих майстер-класах, танцювальному флешмобі. Свято пройшло у веселій дружній атмосфері. Ласкаво запрошуємо Всіх бажаючих до наших гуртків!

Мистецький фестиваль "#ActiveLifeStyle"

Вже багато років Станція юних техніків Центр науково-технічної творчості молоді відкриває свої двері для дітей Дніпровського району. Тут вихованцям завжди цікаво, як на заняттях, так і на святкових заходах. Під дбайливим керівництвом директора - Виборної Наталії Іванівни - заклад стрімко розвивається. З'являються нові колективи, а вже знайомі всім гуртки постійно вдосконалюються та розвиваються. І сьогоднішній мистецький фестиваль ActiveLifeStyle#, присвячений Дню позашкілля, яскраво підтвердив це! Всі, хто потрапив до нашого центру сьогодні, безумовно, отримали масу задоволення. Розпочалось свято з урочистого відкриття нового виставкового центру. Під керівництвом заступника директора з ВР Крамаренка В.О. пройшли цікаві дитячі змагання з кросфіту; керівник колективу Freedom of motion Ліліана Оліфан-Синякова показала яскравий танцювальний хіп-хоп батл; на науково-технічній локації «Навколо світу за 80 хвилин» діти мали змогу спробувати себе у авіа-, судно-, ракето-моделюванні; і дорослі і діти із непідробною цікавістю спостерігали за новою локацією - робототехніки. Справжній робот демонстрував не тільки чудові можливості, а ще і став учасником святкового концерту! Керівники художньо-естетичного напряму зі своїми вихованцями, підготували чудову локацію для дівчат «Beauty style» з аква-гриму, плетіння декоративних кіс, виготовлення прикрас для волосся; а ще - шахи, твістер, майстер клас з гри на фортепіано, та ще багато цікавих розваг запропонували дітям наші керівники!
Кульмінацією свята став яскравий концерт з участю таких чудових колективів як Народний ансамбль танцю «Дніпряночка», танцювальний колектив Freedom of motion, шоу-театр пісні «Smile-project», вже знайомий багатьом дует Юрія Балджи та Олега Алєєва, яскравих співаків Таузакової Дарини, Софії Мирошниченко, Лізавети Реут, Діани Томаш.
Злагоджена робота всього педагогічного колективу СЮТ-ЦНТТМ, сповнена безмежною любов'ю до дітей, та відданості своїй справі, дозволяють створювати такі яскраві події, які діти збережуть в пам'яті на довгі роки. А отримані в наших стінах знання допоможуть їм на життєвому шляху стати гідними громадянами нашої країни та просто хорошими людьми!
Чекаємо всіх на наших заходах!

І районні військово-патріотичні змагання «Служу народові України» серед вчителів предмету «Захист Вітчизни»

День захисника України - знаменна подія для кожного громадянина України незалежно від віку, адже кожен із нас розуміє справу захисту рідної Батьківщини не тільки як конституційний, але й як свій особистий обов'язок, обумовлений віковою історією нашого народу. Це справжнє свято мужності, патріотизму та самовідданості, свято лицарства та благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.
З нагоди Дня Захисника України в Дніпровському районі стартував новий проект - І районні військово-патріотичні змагання «Служу народові України» серед вчителів предмету «Захист Вітчизни».
Дуже приємно, що змагання проходили на базі СЮТ-ЦНТТМ та СШ № 246 і саме нам випала честь реалізувати та організувати змагання такого значення! Свої вміння, вправність, швидкість, точність, і навіть мужність, продемонстрували 21 учасник. В цей день вчителі, колеги знову відчули себе військовими, офіцерами, солдатами. Учасники змагань, не дивлячись на звання і ранг, підтримували, запалювали одне одного. Посмішки, жарти, приємне спілкування - це варте того, щоб проект став традиційним, щорічним.
Змагання розпочались урочистим відкриттям, презентацією учасників, піснею-привітанням від вихованки СЮТ-ЦНТТМ Катерини Руденко. Конкурсантів змагань привітала з наступаючим днем заступник начальника-начальник відділу з питань організаційно-педагогічної діяльності та позашкільної освіти управління освіти Тодосова Галина Іванівна, директор СЮТ-ЦНТТМ Виборна Наталія Іванівна та методист науково-методичного центру управління освіти Логин Василь Левович. 
Справжні і мужні чоловіки, наші захисники і просто хороші, чесні, відповідальні вчителі змагались зі стрільбі з пневматичної гвинтівки, розбирали та збирали автомат АКМ, споряджали магазин АКМ та демонстрували свої вміння в одиночній стройовій підготовці без зброї, де не лише потрібно було виконувати накази та прийоми, а й віддавати накази своїм опонентам. Саме тут слід відзначити на скільки учасники підтримували одне одного не дивлячись на те, що це змагання.
На урочистому закритті змагань не обійшлось без музичних подарунків: вальс від танцювального дуету у складі Диріна Олександра та Балджи Вікторії, музична композиція від культорганізатора СЮТ-ЦНТТМ Алєєва Олега та заступника директора з навчально-виховної роботи Балджи Юрія, а також - неперевершених та прекрасних учасників танцювального колективу Danse school «Freedom of motion» та її керівником Ліліаною Оліфан-Синяковою. 
Перед оголошенням переможців змагань вчителі закладів освіти Дніпровського району отримали Подяки Департаменту освіти і науки м. Києва, та були нагороджені Грамотами Управління освіти Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації. 
І на сам кінець - переможці І районних військово-патріотичних змагань. Щирі вітання Подорозі Михайлу, вчителю СШ № 188, який посів ІІІ місце, Андрушку Павлу, вчителю НВК № 30 «ЕКОНАД» з ІІ місцем та Уску Сергію, вчителю СШ № 98, який став тріумфатором змагань.
Колектив станції юних техніків - Центр науково-технічної творчості молоді висловлює щиру вдячність та з нагоди свята вітає усіх, хто носить високе звання захисника України, та бажає успіху тим, у кого іспит ще попереду! Шлемо вітання ветеранам, учасникам АТО, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо міцного здоров'я, добра, щастя! Злагоди Вам та Вашим родинам.


Навчаюсь! Розвиваюсь! Творю!