Мистецький фестиваль "#ActiveLifeStyle"

Вже багато років Станція юних техніків Центр науково-технічної творчості молоді відкриває свої двері для дітей Дніпровського району. Тут вихованцям завжди цікаво, як на заняттях, так і на святкових заходах. Під дбайливим керівництвом директора - Виборної Наталії Іванівни - заклад стрімко розвивається. З'являються нові колективи, а вже знайомі всім гуртки постійно вдосконалюються та розвиваються. І сьогоднішній мистецький фестиваль ActiveLifeStyle#, присвячений Дню позашкілля, яскраво підтвердив це! Всі, хто потрапив до нашого центру сьогодні, безумовно, отримали масу задоволення. Розпочалось свято з урочистого відкриття нового виставкового центру. Під керівництвом заступника директора з ВР Крамаренка В.О. пройшли цікаві дитячі змагання з кросфіту; керівник колективу Freedom of motion Ліліана Оліфан-Синякова показала яскравий танцювальний хіп-хоп батл; на науково-технічній локації «Навколо світу за 80 хвилин» діти мали змогу спробувати себе у авіа-, судно-, ракето-моделюванні; і дорослі і діти із непідробною цікавістю спостерігали за новою локацією - робототехніки. Справжній робот демонстрував не тільки чудові можливості, а ще і став учасником святкового концерту! Керівники художньо-естетичного напряму зі своїми вихованцями, підготували чудову локацію для дівчат «Beauty style» з аква-гриму, плетіння декоративних кіс, виготовлення прикрас для волосся; а ще - шахи, твістер, майстер клас з гри на фортепіано, та ще багато цікавих розваг запропонували дітям наші керівники!
Кульмінацією свята став яскравий концерт з участю таких чудових колективів як Народний ансамбль танцю «Дніпряночка», танцювальний колектив Freedom of motion, шоу-театр пісні «Smile-project», вже знайомий багатьом дует Юрія Балджи та Олега Алєєва, яскравих співаків Таузакової Дарини, Софії Мирошниченко, Лізавети Реут, Діани Томаш.
Злагоджена робота всього педагогічного колективу СЮТ-ЦНТТМ, сповнена безмежною любов'ю до дітей, та відданості своїй справі, дозволяють створювати такі яскраві події, які діти збережуть в пам'яті на довгі роки. А отримані в наших стінах знання допоможуть їм на життєвому шляху стати гідними громадянами нашої країни та просто хорошими людьми!
Чекаємо всіх на наших заходах!

І районні військово-патріотичні змагання «Служу народові України» серед вчителів предмету «Захист Вітчизни»

День захисника України - знаменна подія для кожного громадянина України незалежно від віку, адже кожен із нас розуміє справу захисту рідної Батьківщини не тільки як конституційний, але й як свій особистий обов'язок, обумовлений віковою історією нашого народу. Це справжнє свято мужності, патріотизму та самовідданості, свято лицарства та благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.
З нагоди Дня Захисника України в Дніпровському районі стартував новий проект - І районні військово-патріотичні змагання «Служу народові України» серед вчителів предмету «Захист Вітчизни».
Дуже приємно те, що змагання проходили на базі СЮТ-ЦНТТМ та СШ № 246, що саме нам випала честь реалізувати та організувати змагання такого значення! Свої вміння, вправність, швидкість, точність і навіть мужність продемонстрували 21 учасник. В цей день вчителі, колеги знову відчули себе військовими, офіцерами, солдатами. Учасники змагань, не дивлячись на звання, ранг підтримували, запалювали одне одного. Посмішки, жарти, приємне спілкування одне з одним - це варте того, щоб проект став традиційним, щорічним.
Змагання розпочались урочистим відкриттям, презентацією учасників, піснею-привітанням від вихованки СЮТ-ЦНТТМ Катерини Руденко. Конкурсантів змагань привітала з наступаючим днем заступник начальника-начальник відділу з питань організаційно-педагогічної діяльності та позашкільної освіти управління освіти Тодосова Галина Іванівна, директор СЮТ-ЦНТТМ Виборна Наталія Іванівна та методист науково-методичного центру управління освіти Логин Василь Левович.
Справжні і мужні чоловіки, наші захисники і просто хороші, чесні, відповідальні вчителі змагались зі стрільбі з пневматичної гвинтівки, розбирали та збирали автомат АКМ, споряджали магазин АКМ та демонстрували свої вміння в одиночній стройовій підготовці без зброї, де не лише потрібно було виконувати накази та прийоми, а й віддавати накази своїм опонентам. Саме тут слід відзначити на скільки учасники підтримували одне одного не дивлячись на те, що це змагання.
На урочистому закритті змагань не обійшлось без музичних подарунків: вальс від танцювального дуету у складі Диріна Олександра та Балджи Вікторії, музична композиція від культорганізатора СЮТ-ЦНТТМ Алєєва Олега та заступника директора з навчально-виховної роботи Балджи Юрія, а також - неперевершених та прекрасних учасників танцювального колективу Danse school «Freedom of motion» та її керівником Ліліаною Оліфан-Синяковою.
Перед оголошенням переможців змагань вчителі закладів освіти Дніпровського району отримали Подяки Департаменту освіти і науки м. Києва, та були нагороджені Грамотами Управління освіти Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації.
І на сам кінець - переможці І районних військово-патріотичних змагань. Щирі вітання Подорозі Михайлу, вчителю СШ № 188, який посів ІІІ місце, Андрушку Павлу, вчителю НВК № 30 «ЕКОНАД» з ІІ місцем та Уску Сергію, вчителю СШ № 98, який став тріумфатором змагань.
Колектив станції юних техніків - Центр науково-технічної творчості молоді висловлює щиру вдячність та з нагоди свята вітає усіх, хто носить високе звання захисника України, та бажає успіху тим, у кого іспит ще попереду! Шлемо вітання ветеранам, учасникам АТО, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо міцного здоров'я, добра, щастя! Злагоди Вам та Вашим родинам.

День відкритих дверей "СЮТ-OPEN 2018"

Станція юних техників відкрила свої двері для дітей Дніпровського району! Вихованці та викладачі підготували яскраве дійство для всіх гостей. Концерт, презентації, виставки, майстер-класи - всі бажаючі мали змогу доторкнутись до цікавого світу науки, техніки, мистецтва, та обрати собі хобі, а хтось, можливо і майбутню професію.
Приємно, що діти мають змогу приєднатись до нових гуртків, які розпочали свою роботу цього року. А саме:
- Школа барабанщиків "DRUM-ART",
- Dance school "FREEDOM OF MOTION",
- Майстерня виробів з дерева,
- Майстерня ракетомоделювання та космічних технологій,
- Лабораторія робототехніки,
- Студія орігамі,
- Студія прикладного рукоділля "КАЛЕЙДОСКОП",
- Студія сучасної вишивки та в'язання "МАЛЬВА".
Тож, запрошуємо всіх бажаючих приєднатись до дружньої родини колективів Станціі юних техніків Дніпровського району!